| oreooooo a întrebat:

Am o intrebare: ce parere aveti de >-- http://www.wattpad.com/......an-fiction Astept critici si sfaturi, va rog :D Si inca o intrebare: cum as putea sa fac sa fie mai populara? Mersi

Răspuns Câştigător
| LiK3 a răspuns:

E destul de frumos.
Ca sa fie mai populara cel mai simplu ar fi sa faci reclama pe Facebook/Twitter/Yahoo/Forumuri speciale happy Astea sunt cai bune de populare daca stii cum sa actionezi si daca ai ambitiewinking Bafta in continuare

| oreooooo explică (pentru LiK3):

Mersi mult! Nu imi dau seama cum nu mi.a trecut prin minte sa ii fac reclama pe site. urile aste laughing)

1 răspuns: