| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am o întrebare.
Cum as putea începe o cariera in muzica, de unde as putea sa incep?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| GreenVoid a răspuns:

Presupunand ca deja iei lectii de canto si canti bine, primul pas ar fi sa te faci cunoscut/a. Posteaza videoclipuri cu tine cantand pe yt, Facebook cum face toata lumea si daca chiar esti bun, xFactor sau alte concursuri de genu te.ar propulsa in cariera.

| Da660 a răspuns (pentru GreenVoid):

Partea proasta e ca nu am luat lecții de canto.
Si mulă lume care ma auzit cântând a zis ca, cant foarte bine.

| GreenVoid a răspuns (pentru Da660):

Atunci incepe prin postari cu tine cantand ca sa auzi si alte pareri impartiale.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu invatarea notelor muzicale.