| FuckNormality a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu aparatele de fotografiat care ar fi cele mai bune in afara de Nikon, Canon..si la un pret convenabil, in care pozele sa iasa clar, destul de artistice ca si la celelalte. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Lilianalili a răspuns:

De ce nu incerci un Nikon d3100 sau d5100...altele nu sunt chiar stralucite, ar mai fi Sony. Inca ceva, pozele NU ies artistice din aparat, ai nevoie de cunostinte de post-procesare in photoshop.

| FuckNormality explică (pentru Lilianalili):

Da as incerca idea este ca nu am un buget prea mare deocamdata si nah.

1 răspuns: