| UchihaShisui88 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare s-a intamplat cineva ca contul sau de Facebook sa fie blocat definitiv dintr-un anumit motiv? gen: cereri prea multe de prietenie s-au oricare motiv, vreau sa stiu daca s-a intamplat la cineva asta ca sa stiu sa am grija
Funda :*!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Da,am multi prieteni ce au patit asta. Prima data te lasa daca dai cancel cererilor de prietenie, dar daca faci asta de mai multe ori ti-l baneaza o anumita perioada.