| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare... tata e oltean iar mama munteanca. Eu ce sunt? Mie mi se mai spune ca am sange de oltean, ca se mosteneste partea barbateasca...in fine..astept raspunsuri

3 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Esti om.

| Elena2375 a răspuns (pentru NAT0):

Credeam ca sunt suricata.

| RainbowD a răspuns:

Mostenesti de la fiecare parinte cate ceva din caracterul lor. Probabil depinde si de fire: oltenii sunt genul aia de oameni mai iuti, mai repeziti, grabiti vorbesc extrem de rapid... Eu is mai lent de felul meu ca no...is ardelean, da nu conteaza.
Daca taicato ii oltean si maicata ii munteanca, esti juma oltean juma muntean inseamna.