| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema :-s. Azi cand am deschis calculatoru am observat ca aveam la poze un desen facut in paint. Ciudat, dar eu nu l-am desenat. Oare mi-a intrat cineva in pc? Si in alta zi mi-a spus o colega ca am injurat-o pe mess dar eu nici nu eram. Ce sa fac? Ajutati-ma va rog eu! Funda pentru cel mai bun raspuns kiss puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Pune-ți parolă la PC neapărat. Sunt viruși de tip malware care permit controlul de la distanță fără ca tu să știi, dar nu cred că asta s-a întâmplat. Probabil dacă ai frate, soră ceva... oricum, pune parolă.

| Kavinski a răspuns:

Atata timp cat ai calculatorul inchis nu se poate conecta nimeni la el sa-ti faca desene si chestii...ai vreun frate mai mic sau prieteni care trec pe la tine? iar cu mesul ori are cineva parola ta, ori e aceiasi persoana care a facut desenul happy

| anonim_4396 explică (pentru Kavinski):

Nu are nimeni parola mea si nu am frate/sora.dar ciudat cand deschideam mesul uneori imi aparea 2 casute de mess( ca si cand asi fi avut multi mess ) si dupa un minut disparea una si era totul normal ...si m-am uitat azi pe ignore list si aveam cateva persoane :-s P.S : am yahoo mess 11

| Kavinski a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm...dubios,mai multe casute iti apar brusc doar cand esti conectata pe telefon (si cum acolo nu dai sign out, automat apar pe mesul de pe calculator), insa nu stiu ce sa zic in rest pentru ca nu mi s-a intamplattongue