| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema sa ii spunem asa. Mie si prietenei mele ne place acelasi baiat. Ea nu stie asta, ca eu ma simt "atrasa" de el again. Baiatul e nou, suntem in clasa a 10-a. Eu il cunosc de cand eram mici, dar el nu ma mai recunoaste. Toate fetele sunt moarte dupa el, dar la misto. Azi am vorbit cu prietena mea, si mi-a spus ca ii place de el, si ca e prima data cand s-a indragostit cica._. Okay, eu nu am spus nimic, pentru ca nu voiam sa-i stric dispozitia, parea foarte fericita. A spus ca ii e frica sa ii scrie, si ea se tot descuraja ca el nu s-ar uita la una ca ea. Dar ea e una din cele mai frumoase si destepte fete pe care o stiu, si i-am spus asta. Am incurajat-o, i-am spus sa-si faca curaj si sa vorbeasca cu el, sa-i scrie. A facut-o, ok, iar ea a spus ca o sa mearga la el in clasa si o sa vorbeasca cu el maine. M-a rugat sa vin cu ea, pentru ca nu o sa reuseasca singura thinking si da, eu am fost de acord. Era asa fericita, mi-a spus ca e prima data cand se simte asa, zambea incontinuu. Nu puteam sa ii spun ca si eu simteam la fel. I don't wanna hurt her or something. Dar ma raneste si pe mine, intr-un fel. Eu vreau ca ea sa fie fericita, asta ma bucura mult. E gresit ceea ce fac? Sa o sustin in continuare? Nu stiu. Eu sunt so timida si nu prea am stat in preajma lui. Mi-e frica sa-l intreb daca ma mai cunoaste si daca vrea sa fim prieteni din nou. Da, e stupid dar asta e.

1 răspuns:
| Pisicutza28 a răspuns:

Mama'mia...ce mai crai daca sunteti toate moarte dupa el. Un sfat: Vorbeste cu el, lasa rusinea..nu o sa te omoare. daca nu, ramai deoparte si uita-te la el in continuare.
PS: vreau si eu o poza cu Fat-Frumos. daca se poate.Pup!