| eucathu a întrebat:

Hei, TPU... Am o pagina pe fb si as vrea sa imi fac propria apilcatie, si habar nu am cum sad Cine imi zice si mie ...sau sa imi dea un link ceva unde pot vedea! FUNDA la raspunsul corect :*

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Trebuie sa stii sa lucrezi intr-un limbaj de programare cum ar fi php sau HTML. Daca nu ai aceste cunostinte nu te poti apuca pentru o aplicatie.

| Larisssaa a răspuns:

Este foarte sişplu, cred. Adică intră pe facebook şi intră pe pagina : Sfaturi pentru admini. Acolo găseşti sute de sfaturi despre care cred că o să ai nevoie. Înveţi să modifici poze, să foloseşti photoshop, photoscape şi vei vedea că totul este foarte simplu. Sper să te descurci. Dacă te-a ajutat răspunsul meu, fundă!

| Linna_CatHu_1998 a răspuns:

Deci nu stie nimeni... nu?