| LeeJiEun a întrebat:

Am o problema cu o fata din clasa mea. Acum ca am inceput liceul,normal,am colegi noi.
Ma inteleg super cu ei,cu aproape toti,dar desigur,ca in orice clasa,se gaseste cate unu sa fie mai "smecher".

Si asta vreau sa va zic eu despre o fata.

Eu in pauze,stau cu fetele si ies in pauza si uneori mai stau si in clasa cu ele,si desenam pe tabla,de plictiseala. Ea vine apoi la mine si zice ca dam dovada de imaturitate iar apoi dupa cateva minute,o aud cum tipa prin clasa pe spatele altei fete.

Si mai vorbeste si de altii si de mine,logic ca cica suntem prosti si retardati. Mai ales de un baiat super de treaba din clasa care e destept si il face prost.

Care e treaba cu persoanele astea?

O fata mi-a zis sa nu o mai enervez pe fata asta,ca cica ma bate. Eu nu mai pot de frica,ce sa zic.

Voi ce spuneti. Ce as putea sa fac? Am incercat sa ignor dar nu mai rezist. In fiecare zi, in fiecare pauza se gaseste sa comenteze.

Imi puteti da niste sfaturi va rog?

Va multumesc pentru timpul acordat.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te pui in contact cu dirigu sau o ciufulesti pe ea.

| LeeJiEun explică (pentru mgtow):

Am auzit ca ea e batausa. Eu sincer nu sunt... Nu as vrea sa ajungem la asta, dar observ ca ea ma cam uraste, fara motiv.
Si daca as merge la dirigu, apoi zice de mine ca sunt fricoasa si alea alea. O sa vad eu. Mersi :*

| TibbyHD a răspuns:

Dovada de imaturitate dã acea fata, tu dai dovadă de băiat inteligent si matur si bineinteles ignora-le, aceea are fite de un copil fara potenţial, dacă chiar te deranjează atât de mult fi putin mai dur si spune-i in fata ce te deranjeaza, ca sa nu te ia de prost dupa aia si sa ajunga sa te i-a peste picior.Multa bafta!

| LeeJiEun explică (pentru TibbyHD):

SUNT FATA! Dar mersi totusi. I-am spus ce ma deranjeaza dar ea e prea "smechera" sa ma bage in seama. Am sa incerc sa o ignor, desii mi-e greu sa o suport.