| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! :-) Am o problema destul de mare.
Nu stiu cum sa ma bag in seama cu crush-ul meu.Dar nu pot nici sa-l uit.Am vazut un articol care zicea ca trebuie sa ma dau cu capul de o suprafata solida.Si asa il uit.Mda.Nici eu nu stiu cum as fi putut sa cred asa ceva.Mă rog.Haideți sa va spun mai multe detalii. El are 18 si eu 14 (da, da stiu diferenta destul de mare) Prima data cand l-am vazut eram pe o banca cu bff meu (dupa scoala) si il vad ca trece pe langa noi.Pur si simplu am picat in transa si cand am vazut ca are ghiozdanul ca mine.Eram efectiv moarta.Nu ma asteptam sa-l mai vad o data dar mna il vedeam aproape zilnic. Dupa care Rebeca (o prietena) o vazut ca intra intr-o casa.(dupa aia mi.am dat seama ca statea destul de aproape de casa mea) Mna si casa aceea era a celei mai bune prietene a mamei Rebecai..Nu stiam cum il cheama si i-am pus numele Denis (pentru ca pe vremea aceea am avut o obsesie pentru vloggerul DENIZ VURAL)
A doua zi vine Rebeca la mine si ghiciti ce.mi spune : -Esti nebuna? sti cum il cheama
-cum?
-denis
Cand am auzit.am mai auzit ca-i ungur si atunci mi.am dat seama ca si nasa mea e unguroaică mna.M-am dus la ea si am intrebat daca il stie si mi.o zis ca mama lui ii verisoara de gradul 3 cu nasa mea.si ea mi.a dat o gramada de informatii.Vine o batranica in magazin, si nasa mea imi zice ca ea e bunica lui Denis .m.am uitat bine si mi.am dat seama ca ii prietena cu bunica mea.ma rog. dupa vreo luna am inceput sa-i fac potrete si sa-i i le pun in geam s.au in gard si nici acum nu s-a prins cine ii.
Ma rog.intrebarea mea ii

STITI CUM SA MA BAG IN SEAMA CU EL? :-)
Dau Funda :*

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

"Mda nici eu nu stiu cum as fi putut sa cred asa ceva" Chiar te`ai dat cu capul de o suprafata solida? Tare! Mai e si ungur pe deasupra, ntz, ntz.

Daca`i un tip cu capul pe umeri nu cred ca te va baga el in seama oricat ai incerca tu, pentru ca 14 si 18 si etc., stii tu.Decat sa auda ca il placi de la nu stiu ce rude, mai bine spune`i tu cand il mai vezi sau da`i add pe Facebook si vorbeste cu el, insa nu`ti face sperante prea mari.As vrea sa-ti pot da sfaturi mai multe insa faptul ca relatia voastra poate reprezenta o ilegalitate si mai este si ungur pe deasupra, imi cam taie avantul. Mai bine iti gasesti alt baiat pe care sa-l desenezi, vei uita de acesta.

| MSM12 a răspuns:

Pune-o pe Rebeca sa ii spuna chestii de genu "o stii pe fata aia...(adica tu)", apoi ea o sa va faca cunostinta unul cu altul si toata lumea-i fericita.

| Sphinx444 a răspuns (pentru MSM12):

Nu stiu daca Rebeca va fi de acord...dar voi încerca :-)

| Sphinx444 a răspuns (pentru MSM12):

Nu stiu daca Rebeca va fi de acord...dar voi încerca