| anonim_4396 a întrebat:

happy Am o problema, imi place de un baiat din alt oras. Placut e putin spus! Face sport si il vad foarte rar, doar cand are meciuri la mine in oras. Ne intelegem super bine, cateodata mai vine sa ma viziteze. Problema e ca ma simt prost ca doar el a venit si eu inca nu am ajuns la el. Orasul e la vreo 100 km departare si eu nu stiu cum sa imi conving parintii sa ma lase sa merg cu o prietena acolo, in vacanta. Ei parca nu au destula incredere in mine si nu cred ca ma voi putea descurca pe acolo impreuna cu prietena mea. Tot ce imi doresc este sa il vad, atat. Va rog spuneti-mi ce le-as putea spune parintilor sa ma lase! Multumesc anticipat, dau funda raspunsului care merita!

1 răspuns:
| GabrielDaniel a răspuns:

Încearcă să le spui părinţilor tăi că îţi palce foarte mult de acel băiat şi chiar vrei să te întâlneşti cu el, măcar o dată ca sa vedeţi dacă este ceva între voi, si să le spui părinţilor tăi să aibă mai multă încredere în tine, că totuşi ai o vârstă. Te pup!