| FroddoLikesBlood a întrebat:

am o simpla curiozitate. Fumezi? Daca da de la cat te`ai apukat si de ce? dau funda.mersii.

Răspuns Câştigător
| bublegum a răspuns:

Pai cam o tigara pe saptamana. deci nu se pre poate numi fumat
de la 14laughing9 amuh am 15tongue
da, prima data am fumat pentru ca eram f sad sad si m-am dus cu prietenele afar si ne-am luat cate o doza de bere, iar ele care sunt fumatore in adevartu sens al cuv( fumeaza si un pachet pe zi x_x ) siau luat si tigari si apoi am incercat, si intr-un fel m-am simtit. nici nu stiu... mai eliberata de stresbig grin

4 răspunsuri:
| EuPaulA a răspuns:

Fumez ocazional si m-am apucat in clasa 6(13 ani)

| Larisa a răspuns:

Am25de ani si sunt din tm.Nu am fumat niciodata si nu as face-o pentru nimic in lume.Ar fi ca si cum m-as condama singura la o moarte lenta dar sigura,unde mai pui banii pe care trebuie sa-i dai pe tigari in fiecare zi,si pe care eu prefer saa-i dau pe haine, accesorii sau cosmetice, NU SE MERITA SA-I DAI PE TIGARI.O zi faina

| BloodPrison a răspuns:

Nu fumez... dauneaza sanatatii si sunt alergica la fumul de tigara laughinglaughinglaughing)):

| Cattalina a răspuns:

Da, fumez laughing... nu stiu de cat timp thinking

Dce? probleme personale laughingwinking