| anonim_4396 a întrebat:

Am primit recent un pachet de la Fan Courier, si a ramas sa il ridic astazi dar nu am putut deoarece inca nu am ajuns acasa. Intrebarea este cate zile se pastreaza un pachet la sediu pana poate ajunge destinatarul sa il ridice? Fundita mare de tot! :*

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Se pastreaza in jur de 48 de h, dar nu sunt sigur, cert e ca se pastreaza 2 zile sigur.
Peace!

| anonim_4396 explică (pentru SimpleIsCool):

Merci! Deci in 2 zile crezi ca se va trimite inapoi? sad Asta insemnand maine... cred

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

In 2 zile happy

| hp8510p a răspuns:

10 zile