| anonim_4396 a întrebat:

Am probleme cu telefonul. Azi dimineata am observat ca nu mi-a sunat telefonul, adica am primit apelul dar nu s-a auzit nimic, nici alarma nu mi-a sunat. Si cand am rugat pe cineva sa sune sa vad daca se aude nu se auzea nimic desi imi aparea ca ma suna, si sonorul nu are nimic la muzica si restul. Asa ca l-am oprit, cand am vrut sa il pornesc nu a vrut sa imi porneasca, imi aparea ca mi se incarca desi nu era la incarcat. Si mi se incarca telefonul. Cand am ajuns la scoala am vazut ca imi apare ca si cum l-as scoate de la incarcat, l-as baga iar, iar l-as scoate si iar l-as baga, imi tot vibra pentru ca nu l-am pus cu sonor ca eram la scoala. Mi-a tot vibrat aproximativ o jumatate de ora dar apoi si-a revenit si nu am mai avut treaba cu el. Si acum cand am ajuns acasa si l-am pus la incarcat, nu a vrut sa-mi incarce, imi facea figuri, dar si-a revenit. Aveti idee ce s-a intamplat cu el? Oare e virusat? Precizez ca telefonul e Samsung Galaxy S2.

Răspuns Câştigător
| DraCuShoara a răspuns:

Buna! E clar ca are ceva probleme, poate e virusat sau poate e mai vechi, asta nu am cum sa stiu. Nu ar strica sa-l duci totusi la reparat...happy

| InnocentLoovee a răspuns (pentru DraCuShoara):

Salut, vechi nu e, il am de o luna si l-am luat nou nout. Dar clar are probleme. Multumesc totusi.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Interesant telefon ai si cred ca ar trebui sa te gandesti la altul nou

| InnocentLoovee a răspuns (pentru mona):

You don't say? Am pus intrebarea asta aici ca sa ma ajutati, daca habar nu ai atunci nu comenta, am pus intrebarea pentru ca ma gandeam ca aveti habar ce are, de reparat oricum o sa se poata repara. Doamne, ce oameni.

| mona a răspuns (pentru InnocentLoovee):

,,doamne ce oameni,, ti-am dat un sfat sa trantesti telefonul ala de beton si sa iti iei altul ca lumea[cei asa greu de inteles?]