| Claudettee a întrebat:

Am si eu nevoie urgenta de o extraoptiune ceva la Orange cu 3 euro credit.Am avut luna trecuta tot cu 3 euro 400 de minute in retea si 20 min nationale. Dar nu o mai gasesc nicaieri.heeelp!

3 răspunsuri:
| Mussete a răspuns:

Http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html Aici sunt optiunile. Exista de 3 euro ai timp de 15 zile 400 minute in retea si 20 nationale. Pentru activare apeleaza 203.

| Claudettee explică (pentru Mussete):

Nu merge sa apelez la 203. Imi spune : nu ai acees la aceasta optiune sad

| Mussete a răspuns (pentru Claudettee):

Atunci cred ca oferta nu mai este valabila si ca a disparut de tot.Imi pare rau sad