| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am și eu o inteebare mai ciudata, deci eu am banii mei dar parintii sunt fooarte posesivi și nu ma lasă să dau bani pe jocuri și întrebarea mea este dacă pot sa-mi fac un card sau ceva sa pot plăti chestii fără ca să fie nevoie de acordul lor.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai poti, dar cati ani ai? Stiu ca de la 14 ani iti trebuie parinti pentru un nou card.

Poti sa folosesti paysafecard in schimb.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă ești minor nu îți poți face un card fără să știe părinții.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti minor tot ai nevoie de acordul lor pentru card.

Totusi trebuie sa recunosc, iar aici ma poti numi boomer, ca cheltuiala pe jocuri nu este o decizie tocmai grozava.

| iSaiyan a răspuns:

Depinde, cati ani ai?