| ralukutza96u a întrebat:

am si eu o intrebare:cum e in paralia katerini(grecia)? intrarea in mare, cum v-ati descurcat cu limba, daca preturile sunt mari etc.

1 răspuns:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Eu am fost acolo...este superb! am una dintre cele mai frumoase amintiri legate de acel loc...apa este foarte buna, soarele iti lasa un bronz nemaipomenit iar preturile sunt mici.Mi-am cumparat o geanta, o pereche de ochelari si un tricou alb.Trebuie insa sa suporti caldura intre 2-4, in rest este extrem de frumos