| XLittleGirlX a întrebat:

Am si eu o rugaminte! Cine are cont pe voyo si are si abonament? As vrea sa vad si eu concertul LaLa Band.

Funda cine vrea. Daca vreti trimiteti datele contului pe mesaj privat.

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Poti sa iti faci si tu si parca 7 zile este gratis fara abonament!

| XLittleGirlX explică (pentru MrAlex):

Pai decat in seara aceasta as vrea un cont dupa il dau inapoi persoanei respective.

| MrAlex a răspuns:

Nu o sa gasesti pe cineva sa iti de-a contul ca ei platesc si nu cred ca le convine sa de-a la o persoana straina big grin