| Biancaaa2000 a întrebat:

am si eu un telefon android si ma deranjeaza un numar de telefon care ma suna si imi trimite mesaje. Cum as putea sa-l blochez sau sa-i fac ceva sa nu poata sa-mi mai trimita mesaje sau sa ma sune
Funda. Funda.

Răspuns Câştigător
| bianca1319 a răspuns:

Dacă îl blochezi de la setările telefonului nu o să te poată suna, dar dacă vrei şi la mesaje eu mi-am instalat o aplicaţie "Block Sms and Call" de pe Magazin Play. E bună aplicația, sper că te-am ajutat!:*

2 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna deci dai la Contacte apoi dai pe contactul dorit si dai butonul ala in care ti se deschid mai multe optiuni de langa butonul din mijloc, nu butonul cu sageata celalalt si apoi iti va aparea : Adaugare la lista de ignoranti.
Pa, pa smug

| Alinka23 a răspuns:

Poti sa-i dai blocare numar (la setarile contactului) iar persoana respectiva nu te va mai putea suna. Sper sa te ajute. Funda?