| Ruxandra15 a întrebat:

Hei TPU am terminat de vazut Hostel, un horror. Ma gandeam sa scriu o poveste trista, dramatica. Daca avem doritori pentru a colabora...

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

L-am vazut si eu, chiar este un film tare imi place cum sunt torturate victimele dar sa scrii o poveste nu stiu, te chinui sa o compui doar ca sa o vada cativa prieteni, poate pe net pe vreo pagina si cam atat, nu mertia efortul.

| Ruxandra15 explică (pentru MarianWLF):

Nu neaparat. Diriga mea e scriitoare poate ii va placea ideea.