| krena a întrebat:

Hei TPU am un telefon Samsung Galaxy Fit cu abonament la Cosmote ( fara internet) si un Motorola VE66 cu abonament la Cosmote si 100mb pe el.Ce setari trebuie sa fac pentru a-mi merge internetul pe Samsung atunci cand bag cartela? NU vreau sa activez nu stiu ce optiune... vreau doar sa mearga internetul cand bag cartela.scz categoria. FUNDA

1 răspuns:
| PsihinG a răspuns:

Buna,
Suni la 1234, intri in legatura cu un operator si il rogi sa.ti trimita un sms cu setarile pentru internet ale telefonului.
Mai simplu este sa te duci la magazinul Cosmote, ca sa.ti faca e setarile ( eu asa am procedat)
Bafta.