| AndaBăă a întrebat:

Hei TPU happy. Am vazut pe net că specialiștii spun că cerealele cu lapte ingrașă :o
E adevărat? Adică, dacă mănânci cereale cu lapte sau goale laughing te ingrași? Vreau sa ma ingras, si daca e adevarat, sa mananc cereale multe laughing.
Deci : cerealele ingrașă? big grin

1 răspuns:
| Alex1254 a răspuns:

Depinde ce cereale, acelea de grau nu ingrasa, dar daca vrei sa te ingrasi iti recomand sa manaci putin si des adica mai mult de 3 mese pe zi, iti trebuie multe proteine.Sa manaci banane multe, avocado..etc.