| dip4dip a întrebat:

Hei tpu...ama nevoie de ajutorul vostru..la engleza,ne-a dat sa traducem un articol de ziar(care sa aiba introducere, cuprins si incheiere)...doar ca nu prea gasesc nici un articul mai decent care as putea sa il traduc pentru scoala.ce imi sugerati? Nu stiti nici un articol care sa fie "potrivit" pentru scoala?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

Articoulu cu puiul de zebra adus la Timisoara care s-a inecat. Cauta pe google pui de zebra inecat la Timisoara si iti apare.