| InnocentLoovee a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa comand ceva de pe Amazon, ati comandat vreodata si imi puteti spune cat e transportul in Romania? Daca se poate comanda in Romania.

Răspuns Câştigător
| TheMetal a răspuns:

In Romania nu poti Comanda decat de pe amazon.de adica din Germania, si anumite produse nu toate. iti arata ei daca trimit. Eu nu mai stiu sigur cum se face dar mi se pare ca iti faci cont adaugi in cos si iti zic ei pe acolo. oricum transportul mai e vreo 25-30 euro