| honeykanye a întrebat:

Hei TPU
as vrea sa cumpar de pe ebay si intrebarea este, daca cumpar ceva din uk trebuie sa mai platesc transportul si altele? de exemplu cumpar un ruj care costa 4 dolari. mai platesc si altceva sau doar astia 4 dolari? si cam cum functioneaza site-ul asta? dau funda cei care imi explica, fara link uri si de astea

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Trebuiesc platite si niste taxe in plus cele vamale, etc. Mai bine intra aici : http://pages.ebay.com/......Index.html si ai acolo un fel de calculator al livrarilor, vei putea vedea cat te poate costa livrarea.

Bft!