| mary2001mary a întrebat:

Aseara am iesit cu iubitul meu afara si a fost totul ok, cand am ajuns acasa mi-a spus "sa te aiba preotul in paza" suna ciudat. Cand l-am intrebat ce inseamna a spus ca o sa aflu la momentul potrivit si a mai spus ca nu este de rau ceea ce a spus.
Cine stie raspunsul are

Răspuns Câştigător
| JustBlackNoGrey a răspuns:

Cred ca e ceva pocait din ala... ai grija cu pocaitii ca nu sunt ok si 90% din ei nu suporta cainii sau pisicile - culmea! Avand in vedere ca ei pretind ca iubesc si urmeaza cuvantul lui Dumnezeu raised eyebrows
pe langa acest aspect care arata ce suflet au, sunt si egoisti, sa faca doar pentru castigul personal si le place tare mult sa se laude, sa se dea mare. de aia zic, ai grija.
de expresia aia nu am auzit si cand am citit-o, aveam impresia ca se refera ca la moartea ta, la inmormantare, sa iti fie preotul aproape ca sa iti poata tine slujba. E fara noima, pentru ca Dumnezeu te are in paza, nu un preot - care e om ca mine si ca tine. Deci repet : e ceva in neregula cu el - capul lui, credintele, ideile lui straight face

| mary2001mary explică (pentru JustBlackNoGrey):

Nu este pocait laughing)

| JustBlackNoGrey a răspuns (pentru mary2001mary):

Atunci ii olecuta dus cu pluta big grin fii pe faza cu el si mai pune-i intrebari din astea mai deosebite ca sa il cunosti mai bine ce ii poate capul. poti cauta si pe net ' questions to ask your boyfriend' sau ceva de genul. sunt unele idei de discutii chiar foarte bune

| mary2001mary explică (pentru JustBlackNoGrey):

Multumesc!

| JustBlackNoGrey a răspuns (pentru mary2001mary):

Multa bafta!winking

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate se face popa si tu vei fi preoteasa