| anonim_4396 a întrebat:

Azi am mers la o prietenă, şi din greşeală m-am lovit cu capul de dulap. Mi-a curs puţin sange (câteva picaturi) şi mi-a rămas urma muchiei uşii dulapului. M-a durut puţin pe moment, dar după m-am simţit bine, ca de obicei, nu mă mai doare nimic. Credeţi că e grav? M-am udat cu apă rece pe zonă, ce ar mai trebui să fac? Mulţumesc mult. happy

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Sa pui comprese cu apa rece, sa-ti treaca cucuiul si atat. Daca ai ameteli, dureri de cap, stare generala proasta, mergi la medic.

| floriasdfg a răspuns (pentru Mihaela1964):

Mulţumesc mult. Nu m-a durut capul decât atunci. Şi mă simt ok, nu cred că e grav. O să-mi pun comprese cu gheaţă.