| PisicutaMiauBAU a întrebat:

Hei TPU, azi am primit un catelus..si nu stiu ce nume sa ii dau..este alb cu negru,roscat deschis si maro,e foarte lenes.Si sa fie niste nume mai originale, nu ca :Max Azorel sau Ursulica.

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Dacă zici că-i leneș i-ai putea pune numele Sloby, deoarece "Slob" înseamnă "leneș" în engleză. Ai mai putea de asemenea să-i pui: Mouch, Pouch, Kona, Athena (daca e fată), Chilli, Boo (se pronunță Bu), Buster, Copper, Dexter, Gus / Guz, Rocco, Scooter, Shadow, Kali, Argos, Zeus, Zuzu, Nacho, Taco, Doobie.

| PisicutaMiauBAU explică (pentru ElSueno):

Mersi,sa stii ca numele cainelui am decis sa fie Buster big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexuta921 a răspuns:

Ursulica.

| Roxy2006 a răspuns:

Sam
Leo
Puchi