| BoboDafuq a întrebat:

Azi e ziua mea si pana la aceasta ora aproape nimeni nu mi-a urat nimic. nici macar colegii de liceu/generala sau unii pe care ii consideram prieteni. Stiu ca probabil nu e o mare problema dar ma simt prost... sad

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Stiu cum e.
Probabil au uitat ori s-au luat cu altele.
Dar nu-ti fa griji, tu distreaza-te ca o data in an e ziua ta.
La multi, multi ani! :*:***

3 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Imi pare rau sa aud asta sad daca nimeni nu ti-a urat nimic inseamna ca nu iti sunt cu adevarat prieteni. Nu stiu daca te face sa te simnti mai bine dar la multi ani! :*

suntserios
| suntserios a răspuns:

La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi te-ar încălzi cu ceva trei cuvinte spuse din complezenţă?