| blatpu a întrebat:

Cand eram mai mica am avut un cont de Facebook,chestia e ca mi-am uitat parola si am incercat sa o recuperez dar nu am reusit deci nu mai pot intra pe acel cont de foarte mult timp, problema e ca acolo am niste poze super nasoale si as vrea sa sterg acel cont, sa nu mai existe dar nu stiu cum.Mă poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Daca ai alt cont de Facebook, nou, nu v.a interesa pe nimeni acele poze. Vor uita toti de acel cont

| Pewtra a răspuns:

Eu,zi-mi adresa ta de email și în rest mă ocup eu.Adaugămă la prieteni și îți zic noua parolă.