| NoLoveNoStress a întrebat:

sad
Cand intru pe mess ...Mai am tendinta sa ma uit la arhive (la ce am vorbit eu cu alte persoane) doar ca atunci cand vreau sa dau acolo la "view conversation history" imi apare decat casuta aceea unde sunt mesajele dar ele nu apar...Inainte imi apareau, dar acum nu. mi mai apare.Va rog ajutati-ma, eu stiu ca voi toti sunteti destepti!
Va rog...Acord funda + Vot...sad

1 răspuns:
| Mann02 a răspuns:

Dai login pe messenger -> intrii in preferences -> daca ai ultimul mess intra la conversation history si bifeaza, "yes, keep a history of my conversations". Daca ai mess 8, 9 sau 10 in preferences la sectiunea archive bifezi yes, save all of my messages (prima casuta ) si va functiona happy