| Kiduu345 a întrebat:

Hei TPU.

Care este faza daca m-am masurat cu ruleta? Adica tot aud lume care spune ca daca te masori cu ruleta numai cresti, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Prima data am citit "masturbat cu ruleta" laughing, dar ma astept la orice pe TPU.
Pe asta nu o mai auzisem, insa e doar o superstitie care nu are niciun sens, ca toate celelalte, de altfel. Nu exista nicio logica cum ca daca te masori nu mai cresti. Singura chestie care se va intampla este ca iti vei afla inaltimea actuala.

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Cred ca este o superstitie dar am auzit ca, cand vrei sa te masori cu ruleta e bine sa te pui in pragul usii nu stiu de ce.

| NuStiuCeNumeSamiPun a răspuns:

Nu este adevarat.De exemplu eu mam masurat de mii de ori cu ea si acum sunt cat tavanulaughing Nu mai crede in orice... Funda?

| k13nz0r a răspuns:

Nu este adevarat si eu m-am masurat cu ruleta si am crescut 30 de cm de atunci pana acum