| Sergiu6666 a întrebat:

Hei TPU care ma poate ajuta si pe mine sa imi faca un cont de metin 2 am descarcat jocul si nu stiu cum sa imi fac cont plizzz dau funda celui ce imi face si mie un cont numele nu conteaza incercati dracusor sau ceva de genu mersi mult

3 răspunsuri:
| PepsyTwyst a răspuns:

Pei depinde, spune-mi cum se numeste Metin-ul si iti pot face eu cont.

| PepsyTwyst a răspuns:

Salut, pot sa iti fac eu un cont de Metin dar mai intai spune-mi adresa ta de Mess si cum se numeste Metin-ul.

| Sergiu6666 explică (pentru PepsyTwyst):

Sal jocu se numeste metin2 sau baga adresa mea de la mes mateisergiu34 si vb acolo mersi big grin