| seby15 a întrebat:

Hei TPU.Care stie "bancuri" cum ar fi:-stiti bancu cu Basescu?-Ba Se Scumpesc Toate... Dar cu Ionescu---Io nesculata nu ti-o dau. Da cu curca.Cur ca a tau nu are nimeni. Fundabig grin

1 răspuns:
| DeyYyUu a răspuns:

Stiu eu unu : unu itra untrun resturant si comanda lazania si canda duce chenlur vede un *** de par mai comda de 2 ori si a 3 oara se duce in bucataria bucatarurlui si il prinda cu _/_ asta in lazania si il intraba clientu ce faci ma nu ai polonic? bucataru zice ba da avem da branza nu avem laughing) funda?