| maryo238 a întrebat:

care stie site-uri bune unde pot pune anunturi gratis? daca vreau sa vand ceva de exemplu.

Răspuns Câştigător
| bobik91 a răspuns:

Piata-az.ro
tocmai.ro
okazii.ro
anunturi.ro

7 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Okazii.ro
mercador.ro
tocmai.ro

| aro a răspuns:

Http://www.beerandbricks.ro/ sau mercador, tocmai, bizcaf,...

| Dacavreauro a răspuns:

Www.DacaVreau.ro e gratuit si nu e nevoie de inregistrare http://dacavreau.ro

| Nastase_Dacian_Nastase_1989 a răspuns:

Casa cu 3 camere bucatarie de vare, spatiu pentru magazin. beci, patul mare pentru cereale apa curenta mereu, asfalt de jur inprejurul proprietati santuri de beton de jur inprejur, curte foarte mare.merita vazuta
pretul este 16000euro negociabil si inca ceva este complet mobilata 004407803517782