| Roxidd19 a întrebat:

Care sunt cele mai bune pastile de slabit care se gasesc in farmacii? app sa nu fie exagerat de scumpe...pana in 20 lei...

Răspuns Câştigător
| Mikaela a răspuns:

Dar de ce ai nevoie de pastile de slabit? Nu folosi in general acele pastile de slabit, deoarece pe moment iti aduc efectul dorit(adica vei slabi)si dupa ce nu le vei mai lua te vei ingrasa mai mult.Nu te mai lua dupa tot felul de ''prietene '' care te sfatuiesc acest lucru. Slabeste normal, deoarece asa e cel mai bine pentru organismul tau.Cu acele pastile iti vei ditruge organismul si poate iti va fi mai rau.