| Adelinaa232 a întrebat:

Hei TPU happy Ce înseamnă când un băiat te cuprinde și se joaca cu parul tău, sau când îti ia telefonul și ti-l da doar dacă ii dai un pupic, chiar dacă acel băiat se mai da la altele? Ce o însemna e bătaie de joc chestia cu telefonul?

Răspuns Câştigător
| NotSoClassyX a răspuns:

Vrajela, asa se numeste.Nu mai sta cu baieti fustangii.Se dau la fete multe si fraiere, fa cumva sa iesi din multimea aia.Chiar daca iti zice chestii frumoase, gandeste-te ca poate nu esti singura careia ii spune lucruri de genul.

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Bataie de joc lol, daca face asta cu toate, doar o cauta pe cea slaba

| aCek1ng a răspuns:

Inseamna ca vrea sa se dea si la tine happy