| aly1D a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa am mai multa incredere in mine si sa scap de timiditate?

Răspuns Câştigător
| fqwaf a răspuns:

Incearca sa iti propui taskuri si sa ti le rezolvi. Incearca sa iti spui ca esti bun, tare, destept, etc.
Daca vrei sa vorbim despre acest lucru mai mult lasa-mi idul tau printr-un mesaj.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hng123 a răspuns:

Nu faci nimic, asa mori.

glumeam... oricum primul pas e mai greu.ca sa ai mai multa incredere in tine trebuie sa stii ca esti o persoana minunata si ca poti face orice (e doar un fel de a zice.nu te arunca intr-o fantana...serios).

| SandraArii a răspuns:

Eu m-am descotorosit de ea vara asta, m-am gândit că ce poate merge prost? și am prins mai mult curaj