| briquette a întrebat:

Cel mai bun prieten al meu acum o saptamana gen, a visat ca era multa lume si eu eram foarte suparata pe el, apoi dintr-o data i-am sarit in brate si l-am sarutat si zice ca i-ar fi placut.
Aseara am iesit afara cu el si ne-am certat rau de tot si am adormit cu gandu` la el, iar eu am avut exact acelasi vis azi noapte straight face doar ca el m-a sarutat pe mine, nu eu pe el.
Ce vrea sa insemne asta?straight face

4 răspunsuri:
| LondoneseCat a răspuns:

Inseamna ca tipul de place si nu stia cum sa ti-o zica,iar tu ai luat treaba cu visul 'de buna' si ti-a intrat in subconstient, de aceea odata ce v-ati certat subconstientul tau a re-desfasurat povestea lui, dar cu ajutorul mintii tale.big grin

funda?:*

| goldheart a răspuns:

Poate insemna ca va iubiti in secret si, cand ati adormit, v-ati gandit unul la celalalt.adica mie asa mi s-a intamplat. :*

| Ioana8464 a răspuns:

Hey.Nu crezi ca te'ai gandit prea mult la ce a visat el si ai ajuns sa visezi si tu acelasi lucru? Depinde cata importanta acorzi tu viselorhappy Poate ca motivul e ca v'ati certat f rau si ai adormit cu gandul la el te'a facut sa ai acelasi vis cu al lui...

| Ioana_7944 a răspuns:

Eu cred ca subconstientul tau a memorat ceea ce ti-a povestit el, si de aceea ai visat acelasi lucru. Acum totul se rezuma la faptul ca el visa ca erai suparat pe el dar cedai tu, de aceea a zis ca i-ai sarit in brate si l-ai sarutat. Tu in schimb ai visat acelasi lucru cu exceptia faptului ca cel care ceda in situatia aceasta era el. Eu zic sa lasati amandoi unul de la celalat pentru ca altfel nu aveti cum daca vreti sa fiti cu adevarat impreuna. Discutati, comunicati, asta e cel mai important intr-o relatie, ascultati-va reciproc, deschideti-va sufleteste unul fata de celalalt. Bafta!