| Andreeamiruna67 a întrebat:

Cum as putea fi cunoscuta prin școală? Gen sunt multe pers pe care nu le cunosc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbla cu unu sa va prinda cineva in baie, si o sa vorbeasca tot liceul de voi laughing)

| TheCaliptus35 a răspuns:

Fii foarte deschis la a intalni oameni noi.Glumeste mult si fi foarte prietenos.Nu incerca sa ai aere de superioritate sau sa te dai prea special, niciodata nu va merge treaba aceasta(o spun din propria experienta laughing ).Si in caz de vrei si atentie din partea fetelor, stai linistit. Odata ce esti o persoana calda, zambitoare si pozitiva, toata lumea se va strange in jurul tau.
Sfat bonus:poti face toate cele antementionate prin a te comporta familiar cu toata lumea(bineintele respectand anumite limite).