| DeeaBrunetika a întrebat:

Cum as putea sa fac un baiat sa ma placa? Astazi l-am vazut pe strada cu iubita lui, se tineau de mana. In curand o sa merg la liceul unde e si el ( ma mut in liceul ala). Credeti ca o sa am sanse mai mari la el cand sunt in liceu cu el?
Ps: sunt plinuta(nu grasa), am sani, fund, sunt sociabila, ma imprietenesc repede cu oricine.
Voi ce parere aveti?
va rog fara raspunsuri jignitoare sau la misto :*

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa presupunem ca ar lasa-o pe actuala iubita pentru tine, prin asta crezi ca ar demonstra ca este un baiat de incredere? Ce te face sa crezi ca nu ai pati-o si tu la fel dupa o anumita perioada? Ti-ar face placere sa fii parte intr-un astfel de scenariu? Te las sa analizezi si sa tragi concluzia corecta.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Nu jignesc, nu te iau la mișto, dar dacă el nu se desparte de iubita lui nu ar trebui să te bagi, indiferent de atuurile tale. Pune-te puțin în locul fetei: ți-ar plăcea ca o anumită persoană să se bage în relația ta? Sunt convinsă că nu. Așteaptă ca timpul să rezolve lucrurile, probabil îți vei găsi pe altcineva disponibil pentru o relație.

| DeeaBrunetika explică:

Pai. nu am spus ca as vrea sa ma bag in relatia lor.