| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU!
Cum îmi dau seama dacă unui baiat ii place de mine? Cum se comporta?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

întâi de toate, se exprimă sau mă rog... ar trebui să

| isemilia a răspuns:

Se uită la tine insistent, încearcă să pornească o conversație sau să stea în preajma ta, în general dacă ieșiți dintr-o clădire mai mulți oameni (de la școală / muncă de exemplu) va încerca să te aștepte, prefăcându-se că vorbește cu altcineva sau că a uitat ceva etc, poate face glume sau vine să îți spună un banc (în general unul care nu e deloc nostim), încearcă să afle mai multe despre anumite subiecte care te interesează etc. Sunt mai multe, depinde de la băiat la băiat.

| SociopatuI a răspuns:

Il intrebi.