| Georgii13 a întrebat:

Hei,TPU! Cum pot raspunde cu poze la intrebarile de pe Ask.fm daca sunt pe telefon?

2 răspunsuri:
| zTonia a răspuns:

Daca esti pe aplicatie trebuie doar sa dai pe Raspunde iar mai jos iti va aparea o iconita cu un aparot foto. dupa ce apesi pe ea alegi o poza din albumul tau si atat

| Cornellp a răspuns:

Poti transmite pozele de pe telefon pe pc, dar daca stai pe ask.fm de pe telefon dai la "Raspuns", apoi dai pe iconita cu aparatul foto, si adaugi fotografia din telefon