| Afsdghvcs a întrebat:

Hei TPU, cum pot sa imi ridic moralul dupa fiecare zi nasoala,mereu cand am o zi proasta la fotbal,la scoala oriunde pur si simplu sunt cu moralul la pamant,sunt foarte ganditor,mereu orice fac vreau sa fac bine si mereu sunt invidios pe altii, nu accept sa recunosc ca cineva e mai bun ca mine cand stiu ca nu este, cum imi pot ridica buna dispozitie?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Învaţă limba română zii de zii!

| Afsdghvcs explică (pentru danbnz):

Am observat cateva greseli gramaticale, scuze

| sierra1 a răspuns:

"cum pot sa imi ridic moralul dupa fiecare zii nasoala"

îi mai spuneam cuiva: ia o doză de miserupism

| Michaeel a răspuns:

Asculta muzica sau fa ceva care sa te relaxeze.Citeste o carte, bea un ceai, uitate la un film, etc.