| Elena12345 a întrebat:

Cum pot sa las lenea si sa pun mana pe carte? Am note de 8, 9 si 10 dar daca as lasa lenea as invata mai bine. Vreun sfat ceva? Multumesc, dau funda.

1 răspuns:
| FloriiDirectioner a răspuns:

Eu cred ca la notele acestea nu prea mi se pare ca esti un om lenes esti ceva gen mine eu am numai note de 9 si 10 si nu ma astept la mai mult si mie imi este lene si sa imi fac patul, dar pentru asta mama considera ca sunt un om lenes in lucrurile casnice dar cu scoala considera ca sunt un mik enstein Funda?