| TeQui a întrebat:

Hei TPU cum pot sa-mi fac parul cret? big grin Daca se poate fara (ondulator, bigudiuri si placa ) pentru ca nu am si nici nu folosescwinking Funda +vot! Dar cret nu ondulat!

5 răspunsuri:
| DozeCuVisse a răspuns:

Baii.deci fi atentaa seara faci baiee si iti faci coditee impletite...si dimineata le desfacii.si iti iese parull crett happy

| pinkqueen98 a răspuns:

Heikiss.Iti poti face parul cret prin moatzekiss...Iei o carpa/niste bucati de material curate si le tai fasii lungi. apoi la mijloc le pui ceva tare[hartie]. dupa ce te'ai spalat pe par, iei cate o suvita de par pe care o pui de imprejurul juvitei.[dai suvita asa cum o dai cu ondulatorul].le legi si le lasi pana dimineatahappy...[Parul trebuie sa fie udlove struck]

| DennK a răspuns:

Spuma d`aia de parwinking
Nu`i scumpa, sunt sigura k o sa il gasesti usor.happy
Sper ca ti-am fost de foloshappy

| simona_4854 a răspuns:

Stiu eu cum. Ti-l impletesti si til lasi 4 zile impletit. Dupa 4 zile te desfaci si o sa il ai cret pana te speli la cap. pricepi?

| simona_4854 a răspuns:

Sau te duci direct la coafor! Si de acolo se descurca coafezele!