| Cosmina361 a întrebat:

Cum sa îți controlezi emoțiile in fata persoanei iubite? Stau de ceva timp cu cineva și peste câteva zile ne vedem pentru prima data din cauza distantei. Am foarte mari emoții pentru ca, chiar îl plac. Ultima data când l-am văzut, nu eram împreună și spuneam tot felul de tâmpenii nu avea reacție... Cringe. Deci ce as putea sa fac în situația asta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu existã reteta Magica de autocontrol. Pur si simplu mergi acolo si vezi cum iese pe moment, normal ar trebui sa devi confortabila dupã ce stai mai mult cu el.