| Anonima6754 a întrebat:

Hei TPUhappy cum sa scot banii din tiktok daca am views uri si like uri..gen cum imi bag cardul de pe paypal in tiktok sa imi intre banii? Trebuie sa faci live gen sa poti sa iei bani sau cum?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Haha, chiar crezi ca asa functioneaza tiktok, bagi cardul si vin banii?

| LPCTSTR a răspuns:

Platformele alea NU genereaza venit!
Daca ai contract cu sponsori sa faci reclama in continutul postat, asta-i altceva. Insa sa crezi ca daca esti popular pe o astfel de platorma, primsesti bani, este o absurditate.

| Nemessys a răspuns:

Momentan, monetizarea pe tiktok nu este posibila in Romania. Doar in tari precum SUA, Spania, UK, India. Mai sunt si altele. O sa fie in curand si la noi. Trebuie sa ai macar 10k followeri pentru a monetiza.

| siriusblack98 a răspuns:

Tiktok nu îți virează bani pe card LOL. Din tiktok și Instagram faci bani prin sponsori. Mai exact faci reclame și ești plătit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu, dacă era așa ușor punea fiecare 3 poze cu poponețul și își lua cash-ul. Bagă cardul în portofel, să nu se prăfuiască. Așteaptă până îți dă Herbalife sau Answear email cu propunere de sponsorizare. Așteaptă... mult și bine. Și între timp mai bine ștergi tiktok-ul. big grin