| Martina2004 a întrebat:

big grin Vreau niste idei super jmek pentru farse la telefon. Si nu vreau glume fumate gen : " Iti merge frigiderul? Du-te dupa el"
Dau funda pentru cea mai jmek idee. P.s- sry pentru categorie dar mna. nu am gasit alta

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Da uite o farsă bună iei două telefoane, dacă o faci cu prietenii sunaţi nu numere ascunse şi puneţi pe difuzor şi puneţi să vorbească unul cu altul laughing

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ne spui si nou ce naiba inseamna "jmek" poate pricepem ce vrei

| Madesz a răspuns:

Mai,, jmekero"... Daca afla mamă-ta ce vrei să faci, te joacă în picioare... Ia și invata... De farse îți arde ție?

| Martina2004 explică (pentru Madesz):

laughing Doar voiam idei dude... Keep calm.

| Martina2004 explică (pentru Madesz):

In plus... nu stiu cum face mama ta. Dar a mea nu ma batewinking Deci ti-ai gasit persoana gresita de care sa te iei