| Fificici55 a întrebat:

De cateva luni imi place de o fata ff mult.Desi sunt innebunit dupa ea, ea.... Deci am stat si m-am tot gandit si am ajuns la concluzia ca nu ne cunoastem f bine.Sincar sa fiu nici mie nu imi place trecerea directa de la prieten la iubit.Dar ce pot sa-i spun ca sa o cunosc mai bine.o sa i se para f ciudat ca vreau sa stiu dintr.o data atat de multe informatii despre ea.Dau FUNDA, va rog un raspuns urgent!

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Pai... ai inceput sa vorbesti cu ea macar? Vorbiti de cateva luni insa cam rar, nu? Daca da, atunci nu e nimic ciudat daca ii pui o intrebare de genu,, vrei sa facem cunostinta?" Sau sa ii pui tu intrebari legate de ea, ce te intereseaza cel mai mult la ea. Cu ocazia asta si ea te cunoaste pe tine.

| Fificici55 explică (pentru Nemessys):

Am trecut deja de faza asta cu intrebarile simple, adica stiu lucruri generale despre ea. vreau sa stiu mai multe.

| Nemessys a răspuns (pentru Fificici55):

Atunci ii spui ca vrei sa o cunosti mai bine. Pur si simplu iti place sa vorbesti cu lumea, sa cunosti cat mai multe persoane, sa socializezi, ca-ti place sa ai cat mai multi prieteni etc. (asta ca un fel de scuza, in caz ca ceva merge prost).